قیمت گیربکس SEW – قیمت موتور گیربکس SEW

قیمت گیربکس SEW قیمت موتور گیربکس SEW که از دسته تجهیزات صنعتی بسیار مهم و کاربردی ای می باشد که در انواع تاسیسات صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

گیربکس اس ای دبلیو که ساخت کمپانی آلمانی بسیار معتبر SEW می باشد از قطعات اصلی بسیار با کیفیتی ساخته شده اند و همچنین آلیاژ متریال آن ها که عموما فولاد و برنج و … می باشد، خود نوعی تکنولوژی پیشرفته است که هر کمپانی و برند تازه کاری به این تکنولوژی دسترسی ندارد.

از مهم ترین ویژگی های این برند معروف می توان به همه گیر بودن و استفاده عمومی انواع مدل های آن در صنایع مختلف نام برد. همچنین محصولات اس ای دبلیو را می توان تا حدودی پرچم دار تجهیزات صنعتی انتقال قدرت در جهان برشمرد.

قیمت گیربکس SEW متناسب با مدلی که مورد نیاز مصرف کنندگان صنعتی این محصول می باشد، متفاوت است. به عنوان مثال گیربکس های هلیکال، گیربکس های حلزونی و گیربکس های کرانویل پینیون معمولا به نسبت گیربکس های جرثقیلی اس ای دبلیو قیمت پایین تری دارند. البته لازم به ذکر است که گیربکس های کرانویل به نسبت مدل های حلزونی کمی گرون تر هستند و همچنین بازه قیمتی این دسته از ابزار های انتقال قدرت در رده بندی میزان دور و گشتاور و قدرت موتور نیز متفاوت است.

جالب است بدانید که گیربکس های وارداتی برند اس ای دبلیو که ساخت سال های قبل این کمپانی می باشند و تغریبا تمامی مدل های آن ها کارکرده و دست دوم می باشند، ضمن اینکه کارایی و عملکرد بسیار بالایی نسبت به مدل های نو برند های دیگر دارند، قیمتی بسیار مناسب تر و پایین تر دارند و قطعا بهترین گزینه برای مصرف کنندگان این کالای انتقال قدرت می باشند.

برای مشاهده لیست قیمت انواع مدل گیربکس های SEW، می توانید به بخش های پایینتر از همین صفحه مراجعه نمایید و پس از جداول، به لیست قیمت آن دسته بندی دسترسی پیدا کنید.

گیربکس حلزونی SEW
گیربکس هلیکال SEW - شافت مستقیم
گیربکس کرانویل پینیون SEW
گیربکس SEW
گیربکس جرثقیلی SEW
موتور گیربکس SEW
گیربکس صنعتی SEW
موتور گیربکس جرثقیلی

گیربکس ها و موتور های SEW رایا گیربکس

رایاگیربکس از تامین کنندگان اختصاصی گیربکس های برند SEW می باشد که انواع مدل ها، سری ها و تیپ های مختلف محصولات این کمپانی معتبر آلمانی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.

گیربکس جرثقیلی فلنجدار FAF با خروجی هالو SEW

تومان 51,000,000Tooman
گیربکس جرثقیلی فلنجدار FAF با خروجی هالو SEW یکی از قدرتمند ترین سری ها از دسته بندی محصولات انتقال قدرت (جعبه دنده یا گیربکس های صنعتی SEW) می باشد که امکان نصب در انواع پوزیشن ها و موقعیت های مختلف را برای کاربر صنعتی خود مهیا نموده است. گیر موتور های جرثقیلی که به مدل های آویز نیز شهرت دارند، بدلیل میزان بالاتر روغن داخلی و البته مهندسی ساخت هوشمندانه ای که داشته اند، امکان دائم کاری بیشتری نسبت به سایر سری های sew دارند.

گیربکس صنعتی SEW قورباغه ای RX

تومان 50,000,000Tooman
گیربکس صنعتی SEW قورباغه ای RX یک مدل نسبتا رایج در تاسیسات صنعتی می باشد که قدرت و مشخصات فنی خوب آن می تواند انواع نیاز های یک کارخانه، کارگاه و واحد صنعتی را به راحتی بر آورده کند.

گیربکس جرثقیلی فلنجدار با خروجی شافت FF

تومان 38,000,000Tooman
گیربکس جرثقیلی فلنجدار با خروجی شافت FF که یکی از مدل گیر موتور های پر مصرف در بین محصولات و جعبه دنده های صنعتی SEW آلمان می باشد. این گیربکس ها در تنوع سایز شافت بین 25 الی 120 توسط کارخانه طراحی و تولید گردیده اند. همچنین مدل های دیگر این سری (گیربکس جرثقیلی sew) با خروجی توپی بنفیکس و یا هالو و همچنین مدل بدون فلنج و البته مثل این مدل (فلنجدار) تولید و توسط رایاگیربکس قابل عرضه می باشند.

گیر موتور (گیربکس) کرانویل پینیون sew

تومان 36,000,000Tooman
گیر موتور (گیربکس) کرانویل پینیون sew یک گیربکس صنعتی با ساختار داخلی بسیار شبیه به مدل های اسپیرال یا گیربکس حلزونی sew می باشد که دنده وسط فولادی و قدرتمند آن موجب شده است تا قدرت و توان کاری بسیار بالاتری نسبت به مدل های سری S یا همان حلزونی داشته باشد. البته لازم به ذکر است که نرمی و روانی کار مدل های کرانویل هیچگاه به مدل های اسپیرال نمی رسد و تیپ های سری K (کرانویل پینیون) تنها از نظر قدرتی دست برتر را دارند.

گیر موتور sew سری RX

تومان 35,000,000Tooman
گیر موتور sew سری RX که زیر مجموعه گیربکس sew سری شافت مستقیم یا هلیکال شافت می باشد، یکی از خوشساخت ترین و البته کم استفاده ترین (نسبت به سایر تیپ های سری هلیکال) مدل های سری R از برند sew می باشد که البته مصارف صنعتی خاصی دارد. سری RX تعداد دور های بالاتری (نسبت به همسری های دیگر R) را تامین می کند و این امکان بدلیل تعداد دنده های داخلی آن می باشد.

گیربکس sew کرانویل پینیون با خروجی هالو

تومان 28,000,000Tooman
گیربکس sew کرانویل پینیون با خروجی هالو که در سایز شافت بین 25 الی 190، سایز توپی بنفیکس بین 30 الی 160 و خروجی هالو 30 الی 120 و در مدل های فلنجدار و بدون فلنج توسط کمپانی آلمانی SEW طراحی و تولید شده است. مدل های کرانویل پینیون یکی از پر فروش ترین و قدرتمند ترین مدل ها در بین 4 مدل اصلی جعبه دنده های صنعتی sew می باشد که انواع تیپ ها و مدل های آن توسط رایاگیربکس تامین و آماده عرضه گردیده است.

گیربکس آویز SEW سری F

تومان 25,000,000Tooman
گیربکس آویز SEW سری F از جعبه دنده های بسیار پر مصرفی می باشد که راندمان بسیار بالا و مهندسی ساخت آن موجب کاربری هایی همچون جرثقیل های سقفی (انتقال بار و اشیای سنگین)، میکسر ها و همزن های صنعتی و ... شده است. این مدل گیربکس SEW تعداد دو یاتاقان بر روی محور های خروجی خود دارد.

گیربکس سری FAF جرثقیلی SEW

تومان 23,000,000Tooman
گیربکس سری FAF جرثقیلی SEW موتور گیربکس SEW که به مدل آویز یا گیربکس Parallel نیز شناخته می شود، از مدل های صنعتی پر استفاده و پر کاربرد در کارخانه ها و تاسیسات گوناگون می باشد. ورودی این گیربکس ها که محل اتصال می باشد، مجهز به یک دنده فولادی قدرتمند می باشد.
قیمت گیربکس و موتور گیربکس SEW

چند نکته در مورد قیمت گیربکس و موتور گیربکس SEW اس ای دبلیو

عوامل و پارامتر های متفاوتی در نحوه قیمت گذاری گیربکس ها و موتور گیربکس ها دخیل هستند که از جمله مهم ترین آن ها برند می باشد که شاید بتوان گفت کمپانی SEW خوشساخت ترین، مقاوم ترین و با کیفیت ترین محصولات و طبیعتا گران ترین مدل ها را به بازار عرضه کرده است.

دور موتور پایین یک گیربکس صنعتی SEW و می تواند از دلایل قیمت بالاتر جعبه دنده صنعتی باشد و دلیل این مسئله بصورت مستقیم و غیر مستقیم به تعداد طبقات بیشتر آن بر می گردد.

همچنین از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت این تجهیز صنعتی می توان به خرید یک مجموعه کوبل شده و یا خرید جداگانه موتور و گیربکس (که حتما بایستی ورودی گیربکس و الکتروگیربکس از نظر سایز فلنج، سردنده، شافت و … همخوانی داشته باشند.) اشاره کرد که معمولا کوبله شده ها ارزان تر هستند.

تجهیز شدن دستگاه (موتور گیربکس) به ترمز و یا داشتن پایه و یا فلنج نیز از دیگر مواردیست که می تواند قیمت مصرف کننده این گیربکس ها را تغییر دهد.

وضعیت نرخ ارز از دیگر عوامل مستقیم موثر در قیمت تجهیزات صنعتی وارداتی می باشد که می تواند بصورت مستقیم در نحوه قیمت گذاری گیربکس های SEW تغییر ایجاد کند.

عامل دیگری که تاثیر جزئی در قیمت گیربکس های صنعتی می گذارد، می توان به نوع خروجی گیر موتور (توپی بونفیکس، شافت یا هالو)، کاربری گیربکس (از مدل های کم استفاده باشد و یا مدلی پر استفاده و رایج در صنایع مختلف باشد) و عوامل مهم تری همچون وضعیت کارکردگی یا در حد نو و تمیز بودن، وضعیت ظاهری و … نیز اشاره کرد.

استاندارد ATEX نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت یک گیربکس SEW  می باشد که برای تعدادی از مشتریان خاص صنعتی که در محیط های با پتانسیل احتراق بالا به این تجهیز نیاز دارند، مورد توجه قرار می گیرد. این استاندارد بین المللی با واژه EX که به انگلیسی با عناوینی همچون Explosion Proof و Explosion Protected نیز شناخته می شود، مشخص می شود و در افزایش قیمت این موتور های الکتریکی قابل کوبل بر روی گیربکس های صنعتی تاثیر بالایی دارد.

همچنین استاندارد های دیگری همچون IP66 که برای بیان قابلیت نصب الکتروگیربکس در محیط های در معرض رطوبت و آب را بیان می کند نیز از دیگر عوامل اصلی در افزایش بهای گیر موتور های صنعتی اس ای دبلیو می باشد.

به طور کلی استاندارد های IP، (IP 66, IP 56) بیانگر امکان نصب تجهیز در محیط های با شرایط خاص از جمله (رطوبت و آب، گرد و خاک و …) می باشد که تاثیر زیادی در قیمت گیربکس های صنعتی می گذارد.

وجود الحاقی هایی همچون فن خنک کننده، کاسه باد گیر های چند منظوره، ترک آرم و سایر قطعات و لوازمی که از آن ها برای نصب بهتر و کاربری بهینه تر از جعبه دنده های صنعتی استفاده می شود نیز می تواند در قیمت تمام شده یک دستگاه کوبل شده اثر بگذارد.

و البته از همه مهم تر اینکه شما از کدام فروشگاه و شرکت؛ گیر موتور مورد نظر خود را خواهید خرید نیز نقش مهمی در قیمت گیربکس SEW خواهد داشت. (در واقع خرید از دست اول و تامین کنندگان اصلی و قدیمی، ضمن اینکه همیشه می تواند قیمت نهایی محصولات را تا جای ممکن پایین بیاورد، معمولا از نظر سلامت کالا نیز مشمول اعتبار فروشنده شناخته شده بازار خواهد بود.)

همچنین با توجه به اینکه مدل های مختلف گیربکس های SEW سایزبندی های متفاوتی به نسبت عدد قرار گرفته در کنار مدل دارند، جدول راهنمای سایز خروجی، مدل، نوع خروجی و سایر مشخصات گیربکس ها را در ادامه برای شما عزیزان قرار داده ایم.

جدول سایز و مدل های گیربکس های کرانویل پینیون SEW

مدل، نوع و سایز خروجی گیربکس کرانویل پینیون SEW سری K
مدل K37 شافت بغل 25 مدل KA37 هالو 30 مدل KH37 بنفیکس 30
مدل KF37 شافت بغل فلنج دار 25 مدل KAF37 هالو 30 فلنج دار مدل KHF37 بنفیکس 30 فلنج دار
مدل K47 شافت بغل 30 مدل KA47 هالو 35 مدل KH47 بنفیکس 35
مدل KF47 شافت بغل فلنج دار 30 مدل KAF47 هالو 35 فلنج دار مدل KHF47 بنفیکس 35 فلنج دار
مدل K57 شافت بغل 35 مدل KA57 هالو 40 (جثه کوچکتر) مدل KH57 بنفیکس 40 (جثه کوچکتر)
مدل KF57 شافت بغل فلنج دار 35 مدل KAF57 هالو 40 فلنج دار (جثه کوچکتر) مدل KHF57 بنفیکس 40 فلنج دار (جثه کوچکتر)
مدل K67 شافت بغل 40 مدل KA67 هالو 40 مدل KH67 بنفیکس 40
مدل KF67 شافت بغل فلنج دار 40 مدل KAF67 هالو 40 فلنج دار مدل KHF67 بنفیکس 40 فلنج دار
مدل K77 شافت بغل 50 مدل KA77 هالو 50 مدل KH77 بنفیکس 50
مدل KF77 شافت بغل فلنج دار 50 مدل KAF77 هالو 50 فلنج دار مدل KHF77 بنفیکس 50 فلنج دار
مدل K87 شافت بغل 60 مدل KA87 هالو 60 مدل KH87 بنفیکس 60
مدل KF87 شافت بغل فلنج دار 60 مدل KAF87 هالو 60 فلنج دار مدل KHF87 بنفیکس 60 فلنج دار
مدل K97 شافت بغل 70 مدل KA97 هالو 70 مدل KH97 بنفیکس 70
مدل KF97 شافت بغل فلنج دار 70 مدل KAF97 هالو 70 فلنج دار مدل KHF97 بنفیکس 70 فلنج دار
مدل K107 شافت بغل 90 مدل KA107 هالو 90 مدل KH107 بنفیکس 90
مدل KF107 شافت بغل فلنج دار 90 مدل KAF107 هالو 90 فلنج دار مدل KHF107 بنفیکس 90 فلنج دار
مدل K127 شافت بغل 110 مدل KA127 هالو 100 مدل KH127 بنفیکس 100
مدل KF127 شافت بغل فلنج دار 110 مدل KAF127 هالو 100 فلنج دار مدل KHF127 بنفیکس 100 فلنج دار
مدل K157 شافت بغل 120 مدل KA157 هالو 120 مدل KH157 بنفیکس 120
مدل KF157 شافت بغل فلنج دار 120 مدل KAF157 هالو 120 فلنج دار مدل KHF157 بنفیکس 120 فلنج دار
مدل K167 شافت بغل 160 مدل KH167 بنفیکس 140
مدل K187 شافت بغل 190 مدل KH187 بنفیکس 160

لیست قیمت (بازه قیمتی) انواع مدل های کرانویل پینیون SEW بر اساس سایز خروجی

بازه قیمتی حدودی برای گیربکس های کرانویل پینیون SEW سری K با سایز شافت بغل 25 میلی متر (هالو و بنفیکس 30 میلی متر) (K37، KA37، KH37، و مدل های فلنج دار) حدودا بین 6000000 الی 9000000 تومان می باشد.

 • قیمت با سایز شافت بغل 30 (هالو و بنفیکس 35) (K47، KA47 و …) حدودا بین 9000000 الی 13000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل 35 (هالو و بنفیکس 40) (K57، KA57 و …) حدودا بین 12000000 الی 16000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 40 (K67، KA67 و …) حدودا بین 13000000 الی 16000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 50 (K77، KA77 و …) حدودا بین 25000000 الی 30000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 60 (K87، KA87 و …) حدودا بین 40000000 الی 50000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 70 (K97، KA97 و …) حدودا بین 55000000 الی 70000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 90 (K107، KA107 و …) حدودا بین 95000000 الی 110000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 110 (K127، KA127 و …) حدودا بین 95000000 الی 110000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل 110 (هالو و بنفیکس 100) (K127، KA127 و …) حدودا بین 190000000 الی 210000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 120 (K157، KA157 و …) حدودا بین 320000000 الی 380000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل 190 و بنفیکس 160 (K187، KH187) حدودا بین 500000000 الی 600000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل 160 و بنفیکس 140 (K167، KH167) حدودا بین 450000000 الی 500000000 تومان می باشد.

برای اطلاع از قیمت دقیق گیربکس SEW با مدل و سایز مورد نظر خود با تلفن های تماس دفتر فروش تماس بگیرید.

جدول سایز و مدل های گیربکس های جرثقیلی یا آویز SEW

مدل، نوع و سایز خروجی گیربکس جرثقیلی (آویز) SEW سری F
مدل F27 شافت دار 25 مدل FA27 هالو 25 مدل FH27 آویز بنفیکس 25
مدل FF27 شافت 25 فلنج دار مدل FAF27 هالو 25 فلنج دار مدل FHF27 آویز بنفیکس 25 فلنج دار
مدل F37 شافت دار 30 مدل FA37 آویز 30 هالو مدل FH37 آویز 30 بنفیکس
مدل FF37 شافت 30 فلنج دار مدل FAF37 آویز 30 هالو مدل FHF37 آویز 30 بنفیکس فلنج دار
مدل F47 آویز 35 شافت 30 مدل FA47 آویز 35 هالو مدل FH47 آویز 35 بنفیکس
مدل FF47 آویز 35 شافت 30 فلنج دار مدل FAF47 آویز 35هالو فلنج دار مدل FHF47 آویز 35 بنفیکس فلنج دار
مدل F57 آویز 40 جثه کوچک شافت 35 مدل FA57 آویز 40 هالو جثه کوچک مدل FH57 آویز 40 جثه کوچک بنفیکس
مدل FF57 آویز 40 جثه کوچک شافت 35 فلنج دار مدل FAF57 هالو 40 جثه کوچک فلنج دار مدل FHF57 آویز 40 جثه کوچک بنفیکس فلنج دار
مدل F67 آویز 40 جثه کوچک شافت 40 مدل FA67 آویز 40 هالو مدل FH67 آویز 40 بنفیکس
مدل FF67 آویز 40 جثه بزرگ شافت 40 فلنج دار مدل FAF67 آویز 40 هالو فلنج دار مدل FHF67 آویز 40 بنفیکس فلنج دار
مدل F77 شافت دار 50 مدل FA77 آویز 50 هالو مدل FH77 آویز 50 بنفیکس
مدل FF77 شافت و فلنج دار 50 مدل FAF77 آویز 50 هالو فلنج دار مدل FHF77 آویز 50 بنفیکس فلنج دار
مدل F87 آویز 60 شافت 60 مدل FA87 آویز 60 هالو مدل FH87 آویز 60 بنفیکس
مدل FF87 شافت و فلنج دار آویز 60 مدل FAF87 آویز 60 هالو فلنج دار مدل FHF87 آویز 60 بنفیکس فلنج دار
مدل F97 شافت دار 70 مدل FA97 آویز 70 هالو مدل FH97 آویز 70 بنفیکس
مدل FF97 شافت و فلنج دار 70 مدل FAF97 آویز 70 هالو فلنج دار مدل FHF97 آویز 70 بنفیکس فلنج دار
مدل F107 شافت دار 90 مدل FA107 آویز 90 هالو مدل FH107 آویز 90 بنفیکس
مدل FF107 شافت و فلنج دار 90 مدل FAF107 آویز 90 هالو فلنج دار مدل FHF107 آویز 90 بنفیکس فلنج دار
مدل F127 آویز 100 شافت 110 مدل FA127 آویز 100 هالو مدل FH127 آویز 100 بنفیکس
مدل FF127 آویز 100 شافت 110 مدل FAF127 آویز 100 هالو فلنج دار مدل FHF127 آویز 100 بنفیکس فلنج دار
مدل F157 آویز 120 شافت 120 مدل FA157 آویز 120 هالو مدل FH157 آویز 120 بنفیکس
مدل FF157 آویز 120 شافت 120 مدل FAF157 آویز 120 هالو فلنج دار مدل FHF157 آویز 120 بنفیکس فلنج دار

بازه و لیست قیمت گیر موتور های آویز یا جرثقیلی SEW

بازه قیمتی حدودی برای گیربکس های جرثقیلی SEW (سری F) در ادامه اعلام می گردد.

 • قیمت با سایز شافت، هالو و توپی بنفیکس 25 میلی متر (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F27، FF27, FH27, FA27, FAF27, FHF27) حدودا بین 8000000 الی 10000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت، هالو و توپی بنفیکس 30 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F37، FA37, FH37 و …) حدودا بین 10000000 الی 14000000 تومان می باشد.
 • قیمت گیربکس جرثقیلی با سایز شافت 30، هالو و توپی بنفیکس 35 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F47، FA47, FH47 و …) حدودا بین 140000000 الی 19000000 تومان می باشد.
 • قیمت گیربکس آویز SEW با سایز شافت 35، هالو و توپی بنفیکس 40 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F57، FA57, FH57 و …) حدودا بین 240000000 الی 28000000 تومان می باشد.
 • قیمت گیربکس جرثقیلی SEW با سایز شافت، هالو و بنفیکس 40 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج (شافت دارها با جثه کوچک و بزرگ)) (F67، FA67, FH67 و …) حدودا بین 260000000 الی 30000000 تومان می باشد.
 • قیمت گیربکس جرثقیلی SEW با سایز شافت، هالو و بنفیکس 50 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F77، FA77, FH77 و …) حدودا بین 450000000 الی 50000000 تومان می باشد.
 • قیمت گیربکس SEW آویز با سایز شافت، هالو و بنفیکس 60 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F87، FA87, FH87 و …) حدودا بین 450000000 الی 60000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت، هالو و بنفیکس 70 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F97، FA97, FH97 و …) حدودا بین 600000000 الی 70000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت، هالو و بنفیکس 90 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F107، FA107, FH107 و …) حدودا بین 950000000 الی 110000000 تومان می باشد.
 • قیمت گیربکس آویز با سایز شافت 110، هالو و توپی بنفیکس 100 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F127، FA127, FH127 و …) حدودا بین 120000000 الی 140000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت، هالو و بنفیکس 120 (در انواع فلنج دار و بدون فلنج) (F157، FA157, FH157 و …) حدودا بین 350000000 الی 400000000 تومان می باشد.

همچنین برای اطلاع از قیمت دقیق گیربکس های آویز یا جرثقیلی SEW با مدل و سایز مورد نظر خود، می توانید با تلفن های تماس دفتر فروش رایا صنعت تماس بگیرید.

جدول سایز و مدل های گیربکس های شافت مستقیم یا هلیکال SEW

مدل، نوع و سایز خروجی گیربکس شافت مستقیم (هلیکال) SEW سری R
مدل R17 شافت 20 مدل R27 شافت 25 آلمینیومی مدل R37 شافت 25 چدنی
مدل RF17 شافت 20 فلنج دار مدل RF27 شافت 25 آلمینیومی فلنج دار مدل RF37 شافت 25 فلنج دار
مدل R47 شافت 30 مدل R57 شافت 35 مدل RM57 شافت 35 فاضلابی
مدل RF47 شافت 30 فلنج دار مدل RF57 شافت 35 فلنج دار مدل R67 شافت 35 جثه بزرگ
مدل RF67 شافت 35 فلنج دار جثه بزرگ مدل R77 شافت 40 مدل RM77 شافت 50 فاضلابی
مدل RM67 شافت 40 فاضلابی مدل RF77 شافت 40 فلنج دار مدل R87 شافت 50
مدل RF87 شافت 50 فلنج دار مدل R97 شافت 60 مدل RM97 شافت 70 فاضلابی
مدل RM87 شافت 60 فاضلابی مدل RF97 شافت 60 فلنج دار مدل R107 شافت 70
مدل RF107 شافت 70 فلنج دار مدل R137 شافت 90 مدل RM137 شافت 100 فاضلابی
مدل RM107 شافت 80 فاضلابی مدل RF137 شافت 90 فلنج دار مدل R147 شافت 110
مدل RF147 شافت 110 فلنج دار مدل R167 شافت 120 مدل RM167 شافت 125 فاضلابی
مدل RM147 شافت 110 فاضلابی مدل RF167 شافت 120 فلنج دار

لیست قیمت مدل های رایج گیربکس های هلیکال یا شافت مستقیم SEW

مدل های هلیکال شافت SEW در دو تنوع فلنج دار و بدون فلنج در سایز های مختلف تولید و عرضه شده اند که در ادامه لیست قیمت آن ها را اعلام خواهیم کرد.

 • قیمت گیربکس شافت مستقیم SEW مدل های R17 و RF17 با سایز شافت 20 حدودا بین 4000000 الی 6000000 تومان می باشد.
 • قیمت گیربکس هلیکال SEW مدل های R27 و RF27 (آلمینیومی) با سایز شافت 25 حدودا بین 5000000 الی 7000000 تومان می باشد.
 • قیمت گیر موتور هلیکال R37 و RF37  با سایز شافت 25 حدودا بین 5000000 الی 7000000 تومان می باشد.
 • قیمت R47 و RF47 با سایز شافت 30 حدودا بین 7000000 الی 9000000 تومان می باشد.
 • قیمت R57 و RF57 با سایز شافت 35 حدودا بین 8000000 الی 11000000 تومان می باشد.
 • قیمت R67 و RF67 با سایز شافت 35 (جثه بزرگ) حدودا بین 8000000 الی 11000000 تومان می باشد.
 • قیمت R77 و RF77 با سایز شافت 40 حدودا بین 13000000 الی 16000000 تومان می باشد.
 • قیمت R87 و RF87 با سایز شافت 50 حدودا بین 25000000 الی 30000000 تومان می باشد.
 • قیمت R97 و RF97 با سایز شافت 60 حدودا بین 38000000 الی 48000000 تومان می باشد.
 • قیمت R107 و RF107 با سایز شافت 70 حدودا بین 60000000 الی 70000000 تومان می باشد.
 • قیمت R137 و RF137 با سایز شافت 90 حدودا بین 85000000 الی 100000000 تومان می باشد.
 • قیمت R147 و RF147 با سایز شافت 110 حدودا بین 130000000 الی 160000000 تومان می باشد.
 • قیمت R167 و RF167 با سایز شافت 120 حدودا بین 220000000 الی 250000000 تومان می باشد.

برای آگاهی از قیمت دقیق گیر موتور شافت مستقیم مورد نظر خود، می توانید با تلفن های تماس دفتر فروش رایاگیربکس تماس برقرار کنید.

جدول سایز و مدل های گیربکس های حلزونی SEW

مدل، نوع و سایز خروجی گیربکس حلزونی SEW سری S
مدل S37 شافت بغل 20 مدل SA37 هالو 20 مدل SH37 بنفیکس هالو 20
مدل SF37 شافت بغل فلنج دار 20 مدل SAF37 هالو 20 فلنج دار مدل SHF37 بنفیکس هالو 20 فلنج دار
مدل S47 شافت بغل 25 مدل SA47 هالو 30 مدل SH47 بنفیکس 30
مدل SF47 شافت بغل فلنج دار 25 مدل SAF47 هالو 30 بنفیکس مدل SHF47 بنفیکس 30 فلنج دار
مدل S57 شافت بغل 30 مدل SA57 هالو 35 مدل SH57 بنفیکس 35
مدل SF57 شافت بغل فلنج دار 30 مدل SAF57 هالو 35 فلنج دار مدل SHF57 بنفیکس 35 فلنج دار
مدل S67 شافت بغل 35 مدل SA67 هالو 40 مدل SH67 بنفیکس 40
مدل SF67 شافت بغل فلنج دار 35 مدل SAF67 هالو 40 فلنج دار مدل SHF67 بنفیکس 40 فلنج دار
مدل S77 شافت بغل 50 مدل SA77 هالو 50 مدل SH77 بنفیکس 50
مدل SF77 شافت بغل فلنج دار 50 مدل SAF77 هالو 50 فلنج دار مدل SHF77 بنفیکس 50 فلنج دار
مدل S87 شافت بغل 60 مدل SA87 هالو 60 مدل SH87 بنفیکس 60
مدل SF87 شافت بغل فلنج دار 60 مدل SAF87 هالو 60 بنفیکس مدل SHF87 بنفیکس 60 فلنج دار
مدل S97 شافت بغل 70 مدل SA97 هالو 70 مدل SH97 بنفیکس هالو 70
مدل SF97 شافت بغل فلنج دار 70 مدل SAF97 هالو 70 فلنج دار مدل SHF97 بنفیکس هالو 70 فلنج دار

بازه قیمتی انواع گیربکس های حلزونی SEW

لیست قیمت حدودی گیربکس های حلزونی SEW سری S (فلنج دار و بدون فلنج) به شرح زیر می باشد. همچنین برای اطلاع از قیمت دقیق مدل مورد نظر خود، می توانید با تلفن های تماس فروشگاه ارتباط برقرا کنید.

 • قیمت گیربکس حلزونی SEW با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 20 میلی متر (S37, SF37, SA37, SAF37, SH37 و SHF37) حدودا بین 5000000 الی 7000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل 25، هالو و بنفیکس 30 میلی متر (S47, SA47 و …) حدودا بین 5000000 الی 8000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل 30، هالو و بنفیکس 35 میلی متر (S57, SA57 و …) حدودا بین 8000000 الی 10000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل 35، هالو و بنفیکس 40 میلی متر (S67, SA67 و …) حدودا بین 10000000 الی 15000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 50 میلی متر (S77, SA77 و …) حدودا بین 18000000 الی 22000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 60 میلی متر (S87, SA87 و …) حدودا بین 28000000 الی 35000000 تومان می باشد.
 • قیمت با سایز شافت بغل، هالو و بنفیکس 70 میلی متر (S97, SA97 و …) حدودا بین 60000000 الی 70000000 تومان می باشد.

جدول سایز و مدل های گیربکس های SEW سری W

مدل، نوع، متریال و سایز خروجی سری W
گیربکس W10 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) شافت 16 گیربکس W20 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) شافت 20 گیربکس W30 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) شافت بغل 30
گیربکس WF15 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) شافت 16 فلنج دار گیربکس WF20 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) شافت بغل 20 فلنج دار گیربکس WF30 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) شافت بغل 30 فلنج دار
گیربکس WA15 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) هالو 16 گیربکس WA20 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) هالو 20 گیربکس WA30 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) هالو بغل 30
گیربکس WAF10 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) هالو 16 فلنج دار گیربکس WAF20 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) هالو 20 فلنج دار گیربکس WAF30 (پوسته آلمینیوم دنده فولاد) هالو 30 فلنج دار

قیمت گیربکس های سری W از برند SEW حدودا بین 4000000 تا 15000000 تومان متغیر است.